V300B12E250B
VicorVicor
V300B12E250B Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 12V 250W
Φύλλα δεδομένων: V300B12E250B.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 486 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 486 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V300B12E250B
Αριθμός εξαρτήματος V300B12E250B Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 12V 250W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 486 pcs Φύλλο δεδομένων V300B12E250B.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 12V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 180V Τάση - Εισόδου (Max) 375V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Σειρά MINI Ισχύς (Watts) 250W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 9-DIP Module
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Χαρακτηριστικά OVP, UVLO
Αποδοτικότητα 86.3% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 20.83A 180V - 375V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 20.83A Αριθμός μέρους βάσης V300B12E250
εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V300B12E150BS
V300B12E150BS
Κατασκευαστές: Vicor
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 12V 150W
Σε απόθεμα: 4025 pcs
Κατεβάστε: V300B12E150BS.pdf
RFQ
V300B12E250BG
V300B12E250BG
Σε απόθεμα: 568 pcs
Κατεβάστε: V300B12E250BG.pdf
RFQ
V300B12E250B3
V300B12E250B3
Σε απόθεμα: 611 pcs
Κατεβάστε: V300B12E250B3.pdf
V300B12E150BS2
V300B12E150BS2
Σε απόθεμα: 4443 pcs
Κατεβάστε: V300B12E150BS2.pdf
V300B12E250B2
V300B12E250B2
Κατεβάστε: V300B12E250B2.pdf
V300B12E150BS3
V300B12E150BS3
Κατεβάστε: V300B12E150BS3.pdf
V300B12E250BF
V300B12E250BF
Κατεβάστε: V300B12E250BF.pdf
V300B12E250BF3
V300B12E250BF3
Κατεβάστε: V300B12E250BF3.pdf
V300B12E150BN2
V300B12E150BN2
Σε απόθεμα: 536 pcs
Κατεβάστε: V300B12E150BN2.pdf
V300B12E150BN3
V300B12E150BN3
Κατεβάστε: V300B12E150BN3.pdf
V300B12E250BF2
V300B12E250BF2
Σε απόθεμα: 584 pcs
Κατεβάστε: V300B12E250BF2.pdf
V300B12E150BN
V300B12E150BN
Κατεβάστε: V300B12E150BN.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών