V300B12E150B
VicorVicor
V300B12E150B Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 12V 150W
Φύλλα δεδομένων: V300B12E150B.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 543 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 543 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V300B12E150B
Αριθμός εξαρτήματος V300B12E150B Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 12V 150W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 543 pcs Φύλλο δεδομένων V300B12E150B.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 12V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 180V Τάση - Εισόδου (Max) 375V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Σειρά MINI Ισχύς (Watts) 150W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 9-DIP Module
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Χαρακτηριστικά OVP, UVLO
Αποδοτικότητα 86.6% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 12.5A 180V - 375V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 12.5A Αριθμός μέρους βάσης V300B12E150
εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V300B12E150B2
V300B12E150B2
Κατασκευαστές: Vicor
Σε απόθεμα: 5529 pcs
Κατεβάστε: V300B12E150B2.pdf
RFQ
V300B12C250BS2
V300B12C250BS2
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 12V 250W
Σε απόθεμα: 4717 pcs
Κατεβάστε: V300B12C250BS2.pdf
RFQ
V300B12C250BN
V300B12C250BN
Σε απόθεμα: 533 pcs
Κατεβάστε: V300B12C250BN.pdf
V300B12E150BG
V300B12E150BG
Κατεβάστε: V300B12E150BG.pdf
V300B12E150BF
V300B12E150BF
Κατεβάστε: V300B12E150BF.pdf
V300B12E150BF2
V300B12E150BF2
Κατεβάστε: V300B12E150BF2.pdf
V300B12C250BS3
V300B12C250BS3
Κατεβάστε: V300B12C250BS3.pdf
V300B12E150B3
V300B12E150B3
Κατεβάστε: V300B12E150B3.pdf
V300B12C250BN2
V300B12C250BN2
Σε απόθεμα: 557 pcs
Κατεβάστε: V300B12C250BN2.pdf
V300B12C250BN3
V300B12C250BN3
Σε απόθεμα: 509 pcs
Κατεβάστε: V300B12C250BN3.pdf
V300B12E150BF3
V300B12E150BF3
Κατεβάστε: V300B12E150BF3.pdf
V300B12C250BS
V300B12C250BS
Σε απόθεμα: 553 pcs
Κατεβάστε: V300B12C250BS.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών