V28C5M50BG
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 5V 50W
Φύλλα δεδομένων: V28C5M50BG.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 274 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 274 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V28C5M50BG
Αριθμός εξαρτήματος V28C5M50BG Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 5V 50W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 274 pcs Φύλλο δεδομένων V28C5M50BG.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 5V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 9V Τάση - Εισόδου (Max) 36V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Σειρά MICRO Ισχύς (Watts) 50W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Quarter Brick
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά OVP, UVLO Αποδοτικότητα 77%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 10A 9V - 36V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 10A
Αριθμός μέρους βάσης V28C5M50 εφαρμογές ITE (Commercial)
Σχετικά προϊόντα
V28C5M50BL2
V28C5M50BL2
Σε απόθεμα: 258 pcs
Κατεβάστε: V28C5M50BL2.pdf
RFQ
V28C5M50B2
V28C5M50B2
Σε απόθεμα: 6037 pcs
Κατεβάστε: V28C5M50B2.pdf
RFQ
V28C5M50BG3
V28C5M50BG3
Σε απόθεμα: 271 pcs
Κατεβάστε: V28C5M50BG3.pdf
V28C5M50BF3
V28C5M50BF3
Σε απόθεμα: 263 pcs
Κατεβάστε: V28C5M50BF3.pdf
V28C5M50BF2
V28C5M50BF2
Σε απόθεμα: 3964 pcs
Κατεβάστε: V28C5M50BF2.pdf
V28C5M50BG2
V28C5M50BG2