V28C48M100BG
Vicor CorporationVicor Corporation
Vicor Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος CONVERTER MOD DC/DC 48V 100W
Φύλλα δεδομένων: V28C48M100BG.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 310 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 310 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V28C48M100BG
Αριθμός εξαρτήματος V28C48M100BG Κατασκευαστής Vicor Corporation
Περιγραφή CONVERTER MOD DC/DC 48V 100W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 310 pcs Φύλλο δεδομένων V28C48M100BG.pdf
Τάσης - Εργασίας 100W Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 48V
Τάση - Εισόδου (Max) 36V Τάσης - Απόρριψη (Τυπική) 9V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Σειρά MICRO Κατάσταση RoHS Bulk
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα ITE (Commercial) Πόλωση Quarter Brick
Διαμόρφωση εξόδου 1 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 100°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή V28C48M100BG
κανονισμός γραμμή 79.7% Χαρακτηριστικά OVP, UVLO
Χαρακτηριστικά καρφίτσες 2.08A Διευρυμένη περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 2.08A 9V - 36V Input
Περιγραφή CONVERTER MOD DC/DC 48V 100W Τρέχουσες - ράμπας 3kV (3000V)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V28C48M100B
V28C48M100B
Κατασκευαστές: Vicor
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 48V 100W
Σε απόθεμα: 282 pcs
Κατεβάστε: V28C48M100B.pdf
RFQ
V28C48M100BF2
V28C48M100BF2
Σε απόθεμα: 4378 pcs
Κατεβάστε: V28C48M100BF2.pdf
RFQ
V28C48M100BG3
V28C48M100BG3
Σε απόθεμα: 4842 pcs
Κατεβάστε: V28C48M100BG3.pdf
V28C48M100BG2
V28C48M100BG2