V28C3V3H50BN3
Vicor CorporationVicor Corporation
Vicor Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 50W
Φύλλα δεδομένων: V28C3V3H50BN3.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 411 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 411 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V28C3V3H50BN3
Αριθμός εξαρτήματος V28C3V3H50BN3 Κατασκευαστής Vicor Corporation
Περιγραφή CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 50W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 411 pcs Φύλλο δεδομένων V28C3V3H50BN3.pdf
Τάσης - Εργασίας 50W Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 3.3V
Τάση - Εισόδου (Max) 36V Τάσης - Απόρριψη (Τυπική) 9V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Σειρά MICRO Κατάσταση RoHS Bulk
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα ITE (Commercial) Πόλωση Quarter Brick
Διαμόρφωση εξόδου 1 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή V28C3V3H50BN3
κανονισμός γραμμή 71.4% Χαρακτηριστικά OVP, UVLO
Χαρακτηριστικά καρφίτσες 15.15A Διευρυμένη περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 15.15A 9V - 36V Input
Περιγραφή CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 50W Τρέχουσες - ράμπας 3kV (3000V)