V28C36H100BG3
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 36V 100W
Φύλλα δεδομένων: V28C36H100BG3.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V28C36H100BG3
Αριθμός εξαρτήματος V28C36H100BG3 Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 36V 100W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4147 pcs Φύλλο δεδομένων V28C36H100BG3.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 36V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 9V Τάση - Εισόδου (Max) 36V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Σειρά MICRO Ισχύς (Watts) 100W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Quarter Brick
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά OVP, UVLO
Αποδοτικότητα 80.9% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 2.78A 9V - 36V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 2.78A Αριθμός μέρους βάσης V28C36H100
εφαρμογές ITE (Commercial)
Σχετικά προϊόντα
V28C36H100B3
V28C36H100B3
Σε απόθεμα: 4192 pcs
Κατεβάστε: V28C36H100B3.pdf
RFQ
V28C36H100BG
V28C36H100BG