V28C28T100BG
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 28V 100W
Φύλλα δεδομένων: V28C28T100BG.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 670 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 670 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V28C28T100BG
Αριθμός εξαρτήματος V28C28T100BG Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 28V 100W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 670 pcs Φύλλο δεδομένων V28C28T100BG.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 28V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 9V Τάση - Εισόδου (Max) 36V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Σειρά MICRO Ισχύς (Watts) 100W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Quarter Brick
Αλλα ονόματα 1102-5929
Q10493227B
V28C28T100BG-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά OVP, UVLO
Αποδοτικότητα 80.6% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 3.57A 9V - 36V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 3.57A Αριθμός μέρους βάσης V28C28T100
εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V28C28T100B
V28C28T100B
Σε απόθεμα: 4674 pcs
Κατεβάστε: V28C28T100B.pdf
RFQ
V28C28T100BF
V28C28T100BF
Σε απόθεμα: 651 pcs
Κατεβάστε: V28C28T100BF.pdf
RFQ
V28C28T100BF3
V28C28T100BF3
Σε απόθεμα: 551 pcs
Κατεβάστε: V28C28T100BF3.pdf
V28C28T100BG2
V28C28T100BG2
Σε απόθεμα: 589 pcs
Κατεβάστε: V28C28T100BG2.pdf
V28C28T100BL2
V28C28T100BL2
Σε απόθεμα: 580 pcs
Κατεβάστε: V28C28T100BL2.pdf
V28C28T100BG3
V28C28T100BG3