V28C15T100BG
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 15V 100W
Φύλλα δεδομένων: V28C15T100BG.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 649 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 649 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V28C15T100BG
Αριθμός εξαρτήματος V28C15T100BG Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 15V 100W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 649 pcs Φύλλο δεδομένων V28C15T100BG.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 15V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 9V Τάση - Εισόδου (Max) 36V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Σειρά MICRO Ισχύς (Watts) 100W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Quarter Brick
Αλλα ονόματα 1102-5922
V28C15T100BG-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά OVP, UVLO
Αποδοτικότητα 80.7% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 6.67A 9V - 36V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 6.67A Αριθμός μέρους βάσης V28C15T100
εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V28C15T100BF3
V28C15T100BF3
Σε απόθεμα: 621 pcs
Κατεβάστε: V28C15T100BF3.pdf
RFQ
V28C15T100BL
V28C15T100BL
Σε απόθεμα: 673 pcs
Κατεβάστε: V28C15T100BL.pdf
RFQ
V28C15T100BG2
V28C15T100BG2
Σε απόθεμα: 607 pcs
Κατεβάστε: V28C15T100BG2.pdf
V28C15T100B2
V28C15T100B2
Σε απόθεμα: 658 pcs
Κατεβάστε: V28C15T100B2.pdf
V28C15T100BF2
V28C15T100BF2
Σε απόθεμα: 547 pcs
Κατεβάστε: V28C15T100BF2.pdf
V28C15T100BG3
V28C15T100BG3
Σε απόθεμα: 648 pcs
Κατεβάστε: V28C15T100BG3.pdf
V28C15T100BL2
V28C15T100BL2
Σε απόθεμα: 615 pcs
Κατεβάστε: V28C15T100BL2.pdf
V28C15T100B3
V28C15T100B3
Σε απόθεμα: 532 pcs
Κατεβάστε: V28C15T100B3.pdf
V28C15T100B
V28C15T100B