V28A6V5M200B3
VicorVicor
V28A6V5M200B3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 6.5V 200W
Φύλλα δεδομένων: V28A6V5M200B3.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V28A6V5M200B3
Αριθμός εξαρτήματος V28A6V5M200B3 Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 6.5V 200W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4663 pcs Φύλλο δεδομένων V28A6V5M200B3.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 6.5V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 9V Τάση - Εισόδου (Max) 36V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Σειρά Maxi Ισχύς (Watts) 200W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Full Brick
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
Χαρακτηριστικά OVP, UVLO Αποδοτικότητα 78.8%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 6.5V 30.77A 9V - 36V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 30.77A