V28A48C200BN3
VicorVicor
Vicor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 48V 200W
Φύλλα δεδομένων: V28A48C200BN3.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V28A48C200BN3
Αριθμός εξαρτήματος V28A48C200BN3 Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 48V 200W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5037 pcs Φύλλο δεδομένων V28A48C200BN3.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 48V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 9V Τάση - Εισόδου (Max) 36V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Σειρά Maxi Ισχύς (Watts) 200W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Full Brick
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά OVP, UVLO Αποδοτικότητα 82.6%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 4.17A 9V - 36V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 4.17A
εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V28A48C200BN2
V28A48C200BN2
Σε απόθεμα: 5377 pcs
Κατεβάστε: V28A48C200BN2.pdf
RFQ
V28A48C200BN
V28A48C200BN