V28A3V3H150B
Vicor CorporationVicor Corporation
V28A3V3H150B Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 150W
Φύλλα δεδομένων: V28A3V3H150B.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 271 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 271 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V28A3V3H150B
Αριθμός εξαρτήματος V28A3V3H150B Κατασκευαστής Vicor Corporation
Περιγραφή CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 150W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 271 pcs Φύλλο δεδομένων V28A3V3H150B.pdf
Τάσης - Εργασίας 150W Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 3.3V
Τάση - Εισόδου (Max) 36V Τάσης - Απόρριψη (Τυπική) 9V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Σειρά Maxi Κατάσταση RoHS Bulk
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα ITE (Commercial) Πόλωση Full Brick
Διαμόρφωση εξόδου 1 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή V28A3V3H150B
κανονισμός γραμμή 78.6% Χαρακτηριστικά OVP, UVLO
Χαρακτηριστικά καρφίτσες 45.45A Διευρυμένη περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 45.45A 9V - 36V Input
Περιγραφή CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 150W Τρέχουσες - ράμπας 3kV (3000V)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V28A3V3H150BF2
V28A3V3H150BF2
Κατασκευαστές: Vicor
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 3.3V 150W
Σε απόθεμα: 4794 pcs
Κατεβάστε: V28A3V3H150BF2.pdf
RFQ
V28A3V3C150BS2
V28A3V3C150BS2
Σε απόθεμα: 4849 pcs
Κατεβάστε: V28A3V3C150BS2.pdf
RFQ
V28A3V3H150BF
V28A3V3H150BF
Κατεβάστε: V28A3V3H150BF.pdf
V28A3V3H150BF3
V28A3V3H150BF3
Κατασκευαστές: Vicor Corporation
Σε απόθεμα: 230 pcs
Κατεβάστε: V28A3V3H150BF3.pdf
V28A3V3C150BN2
V28A3V3C150BN2
Κατεβάστε: V28A3V3C150BN2.pdf
V28A3V3H150B2
V28A3V3H150B2
Κατεβάστε: V28A3V3H150B2.pdf
V28A3V3C150BN3
V28A3V3C150BN3
Κατεβάστε: V28A3V3C150BN3.pdf
V28A3V3H150B3
V28A3V3H150B3
Κατεβάστε: V28A3V3H150B3.pdf
V28A3V3C150BS3
V28A3V3C150BS3
Κατεβάστε: V28A3V3C150BS3.pdf
V28A3V3C150BS
V28A3V3C150BS
Κατεβάστε: V28A3V3C150BS.pdf
V28A3V3H150BG
V28A3V3H150BG
Κατεβάστε: V28A3V3H150BG.pdf
V28A3V3C150BN
V28A3V3C150BN
Κατεβάστε: V28A3V3C150BN.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών