V28A36T200BS3
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 36V 200W
Φύλλα δεδομένων: V28A36T200BS3.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V28A36T200BS3
Αριθμός εξαρτήματος V28A36T200BS3 Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 36V 200W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5270 pcs Φύλλο δεδομένων V28A36T200BS3.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 36V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 9V Τάση - Εισόδου (Max) 36V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 4.60" L x 2.20" W x 0.50" H (116.8mm x 55.9mm x 12.7mm)
Σειρά Maxi Ισχύς (Watts) 200W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Full Brick
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά OVP, UVLO Αποδοτικότητα 82.6%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 5.56A 9V - 36V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 5.56A