V28A36H200B
VicorVicor
V28A36H200B Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 36V 200W
Φύλλα δεδομένων: V28A36H200B.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V28A36H200B
Αριθμός εξαρτήματος V28A36H200B Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 36V 200W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4810 pcs Φύλλο δεδομένων V28A36H200B.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 36V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 9V Τάση - Εισόδου (Max) 36V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Σειρά Maxi Ισχύς (Watts) 200W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Full Brick
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
Χαρακτηριστικά OVP, UVLO Αποδοτικότητα 82.6%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 5.56A 9V - 36V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 5.56A
Αριθμός μέρους βάσης V28A36H200 εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V28A36C200BS3
V28A36C200BS3
Κατασκευαστές: Vicor
Σε απόθεμα: 4777 pcs
Κατεβάστε: V28A36C200BS3.pdf
RFQ
V28A36H200BG
V28A36H200BG
Σε απόθεμα: 4517 pcs
Κατεβάστε: V28A36H200BG.pdf
RFQ
V28A36C200BS2
V28A36C200BS2
Κατεβάστε: V28A36C200BS2.pdf
V28A36H200B2
V28A36H200B2
Κατεβάστε: V28A36H200B2.pdf
V28A36C200BS
V28A36C200BS
Σε απόθεμα: 395 pcs
Κατεβάστε: V28A36C200BS.pdf
V28A36H200B3
V28A36H200B3
Κατεβάστε: V28A36H200B3.pdf
V28A36C200BN
V28A36C200BN
Σε απόθεμα: 450 pcs
Κατεβάστε: V28A36C200BN.pdf
V28A36C200BN3
V28A36C200BN3
Κατεβάστε: V28A36C200BN3.pdf
V28A36H200BF3
V28A36H200BF3
Κατεβάστε: V28A36H200BF3.pdf
V28A36C200BN2
V28A36C200BN2
Κατεβάστε: V28A36C200BN2.pdf
V28A36H200BF2
V28A36H200BF2
Κατασκευαστές: Vicor Corporation
Περιγραφή: CONVERTER MOD DC/DC 36V 200W
Σε απόθεμα: 241 pcs
Κατεβάστε: V28A36H200BF2.pdf
V28A36H200BF
V28A36H200BF
Κατεβάστε: V28A36H200BF.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών