V28A24H200BL2
VicorVicor
V28A24H200BL2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 24V 200W
Φύλλα δεδομένων: V28A24H200BL2.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V28A24H200BL2
Αριθμός εξαρτήματος V28A24H200BL2 Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 24V 200W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4295 pcs Φύλλο δεδομένων V28A24H200BL2.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 24V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 9V Τάση - Εισόδου (Max) 36V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 4.60" L x 2.20" W x 0.62" H (116.8mm x 55.9mm x 15.7mm)
Σειρά Maxi Ισχύς (Watts) 200W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Full Brick
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
Χαρακτηριστικά OVP, UVLO Αποδοτικότητα 86%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 8.33A 9V - 36V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 8.33A
Αριθμός μέρους βάσης V28A24H200 εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V28A24H200BF2
V28A24H200BF2
Κατασκευαστές: Vicor
Σε απόθεμα: 5039 pcs
Κατεβάστε: V28A24H200BF2.pdf
RFQ
V28A24H200BS
V28A24H200BS
Σε απόθεμα: 4221 pcs
Κατεβάστε: V28A24H200BS.pdf
RFQ
V28A24H200BL
V28A24H200BL