V28A12H200BF2
Vicor CorporationVicor Corporation
V28A12H200BF2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος CONVERTER MOD DC/DC 12V 200W
Φύλλα δεδομένων: V28A12H200BF2.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 236 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 236 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V28A12H200BF2
Αριθμός εξαρτήματος V28A12H200BF2 Κατασκευαστής Vicor Corporation
Περιγραφή CONVERTER MOD DC/DC 12V 200W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 236 pcs Φύλλο δεδομένων V28A12H200BF2.pdf
Τάσης - Εργασίας 200W Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 12V
Τάση - Εισόδου (Max) 36V Τάσης - Απόρριψη (Τυπική) 9V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Σειρά Maxi Κατάσταση RoHS Bulk
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα ITE (Commercial) Πόλωση Full Brick
Διαμόρφωση εξόδου 1 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή V28A12H200BF2
κανονισμός γραμμή 83% Χαρακτηριστικά OVP, UVLO
Χαρακτηριστικά καρφίτσες 16.67A Διευρυμένη περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 16.67A 9V - 36V Input
Περιγραφή CONVERTER MOD DC/DC 12V 200W Τρέχουσες - ράμπας 3kV (3000V)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V28A12H200BG2
V28A12H200BG2
Κατασκευαστές: Vicor
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 12V 200W
Σε απόθεμα: 264 pcs
Κατεβάστε: V28A12H200BG2.pdf
RFQ
V28A12H200B2
V28A12H200B2
Σε απόθεμα: 4824 pcs
Κατεβάστε: V28A12H200B2.pdf
RFQ
V28A12H200BF
V28A12H200BF
Κατασκευαστές: Vicor Corporation