V24C5T50BN2
Vicor CorporationVicor Corporation
Vicor Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος CONVERTER MOD DC/DC 5V 50W
Φύλλα δεδομένων: V24C5T50BN2.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 795 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 795 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V24C5T50BN2
Αριθμός εξαρτήματος V24C5T50BN2 Κατασκευαστής Vicor Corporation
Περιγραφή CONVERTER MOD DC/DC 5V 50W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 795 pcs Φύλλο δεδομένων V24C5T50BN2.pdf
Τάσης - Εργασίας 50W Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 5V
Τάση - Εισόδου (Max) 36V Τάσης - Απόρριψη (Τυπική) 18V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.28" L x 1.45" W x 0.50" H (57.9mm x 36.8mm x 12.7mm)
Σειρά MICRO Κατάσταση RoHS Bulk
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα ITE (Commercial) Πόλωση Quarter Brick
Διαμόρφωση εξόδου 1 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή V24C5T50BN2
κανονισμός γραμμή 84.5% Χαρακτηριστικά OVP, UVLO
Χαρακτηριστικά καρφίτσες 10A Διευρυμένη περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 10A 18V - 36V Input
Περιγραφή CONVERTER MOD DC/DC 5V 50W Τρέχουσες - ράμπας 3kV (3000V)