V24C5H100BN
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 5V 100W
Φύλλα δεδομένων: V24C5H100BN.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 452 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 452 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V24C5H100BN
Αριθμός εξαρτήματος V24C5H100BN Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 5V 100W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 452 pcs Φύλλο δεδομένων V24C5H100BN.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 5V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 18V Τάση - Εισόδου (Max) 36V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.28" L x 1.45" W x 0.50" H (57.9mm x 36.8mm x 12.7mm)
Σειρά MICRO Ισχύς (Watts) 100W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Quarter Brick
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά OVP, UVLO Αποδοτικότητα 84%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 20A 18V - 36V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 20A
εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V24C5H100BL2
V24C5H100BL2
Σε απόθεμα: 466 pcs
Κατεβάστε: V24C5H100BL2.pdf
RFQ
V24C5H100BN3
V24C5H100BN3
Σε απόθεμα: 442 pcs
Κατεβάστε: V24C5H100BN3.pdf
RFQ
V24C5H100BL
V24C5H100BL
Σε απόθεμα: 374 pcs
Κατεβάστε: V24C5H100BL.pdf
V24C5H100BG3
V24C5H100BG3
Σε απόθεμα: 5861 pcs
Κατεβάστε: V24C5H100BG3.pdf
V24C5H100BN2
V24C5H100BN2