V24C5E125B2
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 5V 125W
Φύλλα δεδομένων: V24C5E125B2.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V24C5E125B2
Αριθμός εξαρτήματος V24C5E125B2 Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 5V 125W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4578 pcs Φύλλο δεδομένων V24C5E125B2.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 5V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 18V Τάση - Εισόδου (Max) 36V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Σειρά MICRO Ισχύς (Watts) 125W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Quarter Brick
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Χαρακτηριστικά OVP, UVLO
Αποδοτικότητα 84.1% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 25A 18V - 36V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 25A Αριθμός μέρους βάσης V24C5E125