V24C48M50BG3
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 48V 50W
Φύλλα δεδομένων: V24C48M50BG3.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V24C48M50BG3
Αριθμός εξαρτήματος V24C48M50BG3 Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 48V 50W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5891 pcs Φύλλο δεδομένων V24C48M50BG3.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 48V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 18V Τάση - Εισόδου (Max) 36V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Σειρά MICRO Ισχύς (Watts) 50W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Quarter Brick
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά OVP, UVLO
Αποδοτικότητα 87.2% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 1.04A 18V - 36V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 1.04A Αριθμός μέρους βάσης V24C48M50
εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V24C48M50BF2
V24C48M50BF2
Σε απόθεμα: 4449 pcs
Κατεβάστε: V24C48M50BF2.pdf
RFQ
V24C48M50BG
V24C48M50BG