V24C48E100BS
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 48V 100W
Φύλλα δεδομένων: V24C48E100BS.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 766 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 766 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V24C48E100BS
Αριθμός εξαρτήματος V24C48E100BS Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 48V 100W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 766 pcs Φύλλο δεδομένων V24C48E100BS.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 48V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 18V Τάση - Εισόδου (Max) 36V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.28" L x 1.45" W x 0.50" H (57.9mm x 36.8mm x 12.7mm)
Σειρά MICRO Ισχύς (Watts) 100W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Quarter Brick
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά OVP, UVLO Αποδοτικότητα 87.7%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 2.08A 18V - 36V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 2.08A
εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V24C48E100BN3
V24C48E100BN3
Σε απόθεμα: 5444 pcs
Κατεβάστε: V24C48E100BN3.pdf
RFQ
V24C48E150B2
V24C48E150B2
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 48V 150W
Σε απόθεμα: 4052 pcs
Κατεβάστε: V24C48E150B2.pdf
RFQ
V24C48E100BS2
V24C48E100BS2