V24C3V3E50B2
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 3.3V 50W
Φύλλα δεδομένων: V24C3V3E50B2.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V24C3V3E50B2
Αριθμός εξαρτήματος V24C3V3E50B2 Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 3.3V 50W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4681 pcs Φύλλο δεδομένων V24C3V3E50B2.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 3.3V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 18V Τάση - Εισόδου (Max) 36V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Σειρά MICRO Ισχύς (Watts) 50W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Quarter Brick
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Χαρακτηριστικά OVP, UVLO
Αποδοτικότητα 79.2% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 15.15A 18V - 36V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 15.15A Αριθμός μέρους βάσης V24C3V3E50
εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V24C3V3C75BS3
V24C3V3C75BS3
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 3.3V 75W
Σε απόθεμα: 6001 pcs
Κατεβάστε: V24C3V3C75BS3.pdf
RFQ
V24C3V3E50BF
V24C3V3E50BF
Σε απόθεμα: 5546 pcs
Κατεβάστε: V24C3V3E50BF.pdf
RFQ
V24C3V3E50B
V24C3V3E50B