V24C36H100BF3
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 36V 100W
Φύλλα δεδομένων: V24C36H100BF3.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V24C36H100BF3
Αριθμός εξαρτήματος V24C36H100BF3 Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 36V 100W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4927 pcs Φύλλο δεδομένων V24C36H100BF3.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 36V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 18V Τάση - Εισόδου (Max) 36V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Σειρά MICRO Ισχύς (Watts) 100W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Quarter Brick
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά OVP, UVLO
Αποδοτικότητα 87.1% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 2.78A 18V - 36V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 2.78A Αριθμός μέρους βάσης V24C36H100
εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V24C36H100BL
V24C36H100BL
Σε απόθεμα: 399 pcs
Κατεβάστε: V24C36H100BL.pdf
RFQ
V24C36E50BS3
V24C36E50BS3
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 36V 50W
Σε απόθεμα: 5594 pcs
Κατεβάστε: V24C36E50BS3.pdf
RFQ
V24C36H100BF
V24C36H100BF