V24C28T50BG2
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 28V 50W
Φύλλα δεδομένων: V24C28T50BG2.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 670 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 670 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V24C28T50BG2
Αριθμός εξαρτήματος V24C28T50BG2 Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 28V 50W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 670 pcs Φύλλο δεδομένων V24C28T50BG2.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 28V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 18V Τάση - Εισόδου (Max) 36V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Σειρά MICRO Ισχύς (Watts) 50W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Quarter Brick
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά OVP, UVLO Αποδοτικότητα 89%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 1.78A 18V - 36V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 1.78A
Αριθμός μέρους βάσης V24C28T50 εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V24C28T50BN
V24C28T50BN
Σε απόθεμα: 619 pcs
Κατεβάστε: V24C28T50BN.pdf
RFQ
V24C28T50BF2
V24C28T50BF2
Σε απόθεμα: 4072 pcs
Κατεβάστε: V24C28T50BF2.pdf
RFQ
V24C28T50BG
V24C28T50BG