V24C28H100BS2
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 28V 100W
Φύλλα δεδομένων: V24C28H100BS2.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V24C28H100BS2
Αριθμός εξαρτήματος V24C28H100BS2 Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 28V 100W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5459 pcs Φύλλο δεδομένων V24C28H100BS2.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 28V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 18V Τάση - Εισόδου (Max) 36V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.28" L x 1.45" W x 0.50" H (57.9mm x 36.8mm x 12.7mm)
Σειρά MICRO Ισχύς (Watts) 100W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Quarter Brick
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά OVP, UVLO
Αποδοτικότητα 89% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 3.57A 18V - 36V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 3.57A εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V24C28H100BS
V24C28H100BS