V24C24H100BL
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 24V 100W
Φύλλα δεδομένων: V24C24H100BL.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 433 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 433 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V24C24H100BL
Αριθμός εξαρτήματος V24C24H100BL Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 24V 100W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 433 pcs Φύλλο δεδομένων V24C24H100BL.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 24V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 18V Τάση - Εισόδου (Max) 36V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Σειρά MICRO Ισχύς (Watts) 100W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Quarter Brick
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά OVP, UVLO Αποδοτικότητα 88%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 4.17A 18V - 36V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 4.17A
Αριθμός μέρους βάσης V24C24H100 εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V24C24H100BG2
V24C24H100BG2
Σε απόθεμα: 504 pcs
Κατεβάστε: V24C24H100BG2.pdf
RFQ
V24C24H100BG
V24C24H100BG
Σε απόθεμα: 442 pcs
Κατεβάστε: V24C24H100BG.pdf
RFQ
V24C24H100BL2
V24C24H100BL2
Σε απόθεμα: 481 pcs
Κατεβάστε: V24C24H100BL2.pdf
V24C24H100BS
V24C24H100BS
Σε απόθεμα: 501 pcs
Κατεβάστε: V24C24H100BS.pdf
V24C24H100BF2
V24C24H100BF2
Σε απόθεμα: 5278 pcs
Κατεβάστε: V24C24H100BF2.pdf
V24C24H100BL3
V24C24H100BL3