V24C24E50BF
VicorVicor
Vicor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 24V 50W
Φύλλα δεδομένων: V24C24E50BF.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 616 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 616 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V24C24E50BF
Αριθμός εξαρτήματος V24C24E50BF Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 24V 50W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 616 pcs Φύλλο δεδομένων V24C24E50BF.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 24V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 18V Τάση - Εισόδου (Max) 36V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Σειρά MICRO Ισχύς (Watts) 50W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Quarter Brick
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά OVP, UVLO Αποδοτικότητα 88.6%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 2.08A 18V - 36V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 2.08A
Αριθμός μέρους βάσης V24C24E50 εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V24C24E150BS
V24C24E150BS
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 24V 150W
Σε απόθεμα: 5343 pcs
Κατεβάστε: V24C24E150BS.pdf
RFQ
V24C24E50B
V24C24E50B
Σε απόθεμα: 648 pcs
Κατεβάστε: V24C24E50B.pdf
RFQ
V24C24E50BF3
V24C24E50BF3