V24B6V5H200B
VicorVicor
V24B6V5H200B Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 6.5V 200W
Φύλλα δεδομένων: V24B6V5H200B.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V24B6V5H200B
Αριθμός εξαρτήματος V24B6V5H200B Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 6.5V 200W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5606 pcs Φύλλο δεδομένων V24B6V5H200B.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 6.5V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 18V Τάση - Εισόδου (Max) 36V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Σειρά MINI Ισχύς (Watts) 200W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 9-DIP Module
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
Χαρακτηριστικά OVP, UVLO Αποδοτικότητα 84.6%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 6.5V 30.8A 18V - 36V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 30.8A
Αριθμός μέρους βάσης V24B6V5H200 εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V24B6V5H200BF
V24B6V5H200BF
Κατασκευαστές: Vicor
Σε απόθεμα: 4423 pcs
Κατεβάστε: V24B6V5H200BF.pdf
RFQ
V24B6V5H200B3
V24B6V5H200B3