V24B6V5C200B
VicorVicor
V24B6V5C200B Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 6.5V 200W
Φύλλα δεδομένων: V24B6V5C200B.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V24B6V5C200B
Αριθμός εξαρτήματος V24B6V5C200B Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 6.5V 200W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5694 pcs Φύλλο δεδομένων V24B6V5C200B.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 6.5V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 18V Τάση - Εισόδου (Max) 36V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Σειρά MINI Ισχύς (Watts) 200W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 9-DIP Module
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
Χαρακτηριστικά OVP, UVLO Αποδοτικότητα 84.6%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 6.5V 30.8A 18V - 36V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 30.8A
Αριθμός μέρους βάσης V24B6V5C200 εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V24B6V5C200BF2
V24B6V5C200BF2
Κατασκευαστές: Vicor
Σε απόθεμα: 5083 pcs
Κατεβάστε: V24B6V5C200BF2.pdf
RFQ
V24B5T200BS2
V24B5T200BS2
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 5V 200W
Σε απόθεμα: 5735 pcs
Κατεβάστε: V24B5T200BS2.pdf
RFQ
V24B6V5C200B3
V24B6V5C200B3
Κατεβάστε: V24B6V5C200B3.pdf
V24B5T200BS
V24B5T200BS
Σε απόθεμα: 560 pcs
Κατεβάστε: V24B5T200BS.pdf
V24B6V5C200BG
V24B6V5C200BG
Κατεβάστε: V24B6V5C200BG.pdf
V24B6V5C200B2
V24B6V5C200B2
Κατεβάστε: V24B6V5C200B2.pdf
V24B5T200BN2
V24B5T200BN2
Σε απόθεμα: 505 pcs
Κατεβάστε: V24B5T200BN2.pdf
V24B5T200BN3
V24B5T200BN3
Σε απόθεμα: 448 pcs
Κατεβάστε: V24B5T200BN3.pdf
V24B6V5C200BF
V24B6V5C200BF
Κατεβάστε: V24B6V5C200BF.pdf
V24B5T200BN
V24B5T200BN
Σε απόθεμα: 477 pcs
Κατεβάστε: V24B5T200BN.pdf
V24B6V5C200BF3
V24B6V5C200BF3
Κατεβάστε: V24B6V5C200BF3.pdf
V24B5T200BS3
V24B5T200BS3
Κατεβάστε: V24B5T200BS3.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών