V24B48H250BS
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 48V 250W
Φύλλα δεδομένων: V24B48H250BS.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V24B48H250BS
Αριθμός εξαρτήματος V24B48H250BS Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 48V 250W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4598 pcs Φύλλο δεδομένων V24B48H250BS.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 48V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 18V Τάση - Εισόδου (Max) 36V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Σειρά MINI Ισχύς (Watts) 250W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 9-DIP Module
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά OVP, UVLO Αποδοτικότητα 89.1%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 5.2A 18V - 36V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 5.2A
Αριθμός μέρους βάσης V24B48H250 εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V24B48H250BN2
V24B48H250BN2
Σε απόθεμα: 243 pcs
Κατεβάστε: V24B48H250BN2.pdf
RFQ
V24B48H250BL2
V24B48H250BL2
Σε απόθεμα: 4911 pcs
Κατεβάστε: V24B48H250BL2.pdf
RFQ
V24B48H250BS2
V24B48H250BS2