V24B3V3E150BN
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 3.3V 150W
Φύλλα δεδομένων: V24B3V3E150BN.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 565 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 565 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V24B3V3E150BN
Αριθμός εξαρτήματος V24B3V3E150BN Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 3.3V 150W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 565 pcs Φύλλο δεδομένων V24B3V3E150BN.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 3.3V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 18V Τάση - Εισόδου (Max) 36V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Σειρά MINI Ισχύς (Watts) 150W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 9-DIP Module
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά OVP, UVLO
Αποδοτικότητα 81.2% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 45.45A 18V - 36V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 45.45A Αριθμός μέρους βάσης V24B3V3E150
εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V24B3V3E150BL
V24B3V3E150BL
Σε απόθεμα: 518 pcs
Κατεβάστε: V24B3V3E150BL.pdf
RFQ
V24B3V3E150BN3
V24B3V3E150BN3
Σε απόθεμα: 631 pcs
Κατεβάστε: V24B3V3E150BN3.pdf
RFQ
V24B3V3E150BG3
V24B3V3E150BG3
Σε απόθεμα: 5729 pcs
Κατεβάστε: V24B3V3E150BG3.pdf
V24B3V3E150BN2
V24B3V3E150BN2