V24B3V3E150BF
VicorVicor
V24B3V3E150BF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 3.3V 150W
Φύλλα δεδομένων: V24B3V3E150BF.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 522 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 522 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V24B3V3E150BF
Αριθμός εξαρτήματος V24B3V3E150BF Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 3.3V 150W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 522 pcs Φύλλο δεδομένων V24B3V3E150BF.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 3.3V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 18V Τάση - Εισόδου (Max) 36V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Σειρά MINI Ισχύς (Watts) 150W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 9-DIP Module
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά OVP, UVLO
Αποδοτικότητα 81.2% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 45.45A 18V - 36V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 45.45A Αριθμός μέρους βάσης V24B3V3E150