V24B3V3E100BF
VicorVicor
V24B3V3E100BF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 3.3V 100W
Φύλλα δεδομένων: V24B3V3E100BF.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V24B3V3E100BF
Αριθμός εξαρτήματος V24B3V3E100BF Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 3.3V 100W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5144 pcs Φύλλο δεδομένων V24B3V3E100BF.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 3.3V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 18V Τάση - Εισόδου (Max) 36V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Σειρά MINI Ισχύς (Watts) 100W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 9-DIP Module
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά OVP, UVLO Αποδοτικότητα 81.4%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 30.3A 18V - 36V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 30.3A
Αριθμός μέρους βάσης V24B3V3E100 εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V24B3V3C150BS3
V24B3V3C150BS3
Κατασκευαστές: Vicor
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 3.3V 150W
Σε απόθεμα: 5220 pcs
Κατεβάστε: V24B3V3C150BS3.pdf
RFQ
V24B3V3C150BS
V24B3V3C150BS
Σε απόθεμα: 484 pcs
Κατεβάστε: V24B3V3C150BS.pdf
RFQ
V24B3V3E100BF2
V24B3V3E100BF2
Σε απόθεμα: 4175 pcs
Κατεβάστε: V24B3V3E100BF2.pdf
V24B3V3E100BG
V24B3V3E100BG
Κατεβάστε: V24B3V3E100BG.pdf
V24B3V3E100B
V24B3V3E100B
Σε απόθεμα: 521 pcs
Κατεβάστε: V24B3V3E100B.pdf
V24B3V3E100B3
V24B3V3E100B3
Κατεβάστε: V24B3V3E100B3.pdf
V24B3V3E100BF3
V24B3V3E100BF3