V24B24H150BN
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 24V 150W
Φύλλα δεδομένων: V24B24H150BN.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 366 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 366 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V24B24H150BN
Αριθμός εξαρτήματος V24B24H150BN Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 24V 150W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 366 pcs Φύλλο δεδομένων V24B24H150BN.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 24V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 18V Τάση - Εισόδου (Max) 36V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Σειρά MINI Ισχύς (Watts) 150W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 9-DIP Module
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά OVP, UVLO
Αποδοτικότητα 87.7% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 6.25A 18V - 36V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 6.25A Αριθμός μέρους βάσης V24B24H150
εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V24B24H150BS3
V24B24H150BS3
Σε απόθεμα: 4263 pcs
Κατεβάστε: V24B24H150BS3.pdf
RFQ
V24B24H150BG2
V24B24H150BG2
Σε απόθεμα: 4049 pcs
Κατεβάστε: V24B24H150BG2.pdf
RFQ
V24B24H150BN2
V24B24H150BN2
Κατεβάστε: V24B24H150BN2.pdf
V24B24H200B
V24B24H200B
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 24V 200W
Σε απόθεμα: 275 pcs
Κατεβάστε: V24B24H200B.pdf
V24B24H150BS2
V24B24H150BS2
Κατεβάστε: V24B24H150BS2.pdf
V24B24H150BN3
V24B24H150BN3