V24B12T250BN2
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 12V 250W
Φύλλα δεδομένων: V24B12T250BN2.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V24B12T250BN2
Αριθμός εξαρτήματος V24B12T250BN2 Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 12V 250W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4641 pcs Φύλλο δεδομένων V24B12T250BN2.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 12V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 18V Τάση - Εισόδου (Max) 36V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Σειρά MINI Ισχύς (Watts) 250W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 9-DIP Module
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά OVP, UVLO Αποδοτικότητα 86.9%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 20.8A 18V - 36V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 20.8A
Αριθμός μέρους βάσης V24B12T250 εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V24B12T250BN3
V24B12T250BN3
Σε απόθεμα: 6010 pcs
Κατεβάστε: V24B12T250BN3.pdf
RFQ
V24B12T250BN
V24B12T250BN