V24A5E300B
VicorVicor
V24A5E300B Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 5V 300W
Φύλλα δεδομένων: V24A5E300B.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V24A5E300B
Αριθμός εξαρτήματος V24A5E300B Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 5V 300W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5493 pcs Φύλλο δεδομένων V24A5E300B.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 5V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 18V Τάση - Εισόδου (Max) 36V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Σειρά Maxi Ισχύς (Watts) 300W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Full Brick
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
Χαρακτηριστικά OVP, UVLO Αποδοτικότητα 84.4%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 60A 18V - 36V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 60A
Αριθμός μέρους βάσης V24A5E300 εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V24A5C400BN2
V24A5C400BN2
Κατασκευαστές: Vicor
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 5V 400W
Σε απόθεμα: 4839 pcs
Κατεβάστε: V24A5C400BN2.pdf
RFQ
V24A5E300BG
V24A5E300BG