V24A3V3C264BF
VicorVicor
V24A3V3C264BF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 3.3V 264W
Φύλλα δεδομένων: V24A3V3C264BF.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V24A3V3C264BF
Αριθμός εξαρτήματος V24A3V3C264BF Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 3.3V 264W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4311 pcs Φύλλο δεδομένων V24A3V3C264BF.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 3.3V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 18V Τάση - Εισόδου (Max) 36V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Σειρά Maxi Ισχύς (Watts) 264W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Full Brick
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά OVP, UVLO Αποδοτικότητα 78.5%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 80A 18V - 36V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 80A
εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V24A3V3C264BF3
V24A3V3C264BF3
Κατασκευαστές: Vicor
Σε απόθεμα: 5319 pcs
Κατεβάστε: V24A3V3C264BF3.pdf
RFQ
V24A3V3C200BS3
V24A3V3C200BS3
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 3.3V 200W
Σε απόθεμα: 4457 pcs
Κατεβάστε: V24A3V3C200BS3.pdf
RFQ
V24A3V3C264B
V24A3V3C264B
Σε απόθεμα: 344 pcs
Κατεβάστε: V24A3V3C264B.pdf
V24A3V3C264BL
V24A3V3C264BL
Σε απόθεμα: 329 pcs
Κατεβάστε: V24A3V3C264BL.pdf
V24A3V3C264BF2
V24A3V3C264BF2