V24A3V3C200BL
Vicor CorporationVicor Corporation
V24A3V3C200BL Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 200W
Φύλλα δεδομένων: V24A3V3C200BL.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 432 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 432 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V24A3V3C200BL
Αριθμός εξαρτήματος V24A3V3C200BL Κατασκευαστής Vicor Corporation
Περιγραφή CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 200W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 432 pcs Φύλλο δεδομένων V24A3V3C200BL.pdf
Τάσης - Εργασίας 200W Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 3.3V
Τάση - Εισόδου (Max) 36V Τάσης - Απόρριψη (Τυπική) 18V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 4.60" L x 2.20" W x 0.62" H (116.8mm x 55.9mm x 15.7mm)
Σειρά Maxi Κατάσταση RoHS Bulk
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα ITE (Commercial) Πόλωση Full Brick
Διαμόρφωση εξόδου 1 Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 100°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή V24A3V3C200BL
κανονισμός γραμμή 79.9% Χαρακτηριστικά OVP, UVLO
Χαρακτηριστικά καρφίτσες 60.6A Διευρυμένη περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 60.6A 18V - 36V Input
Περιγραφή CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 200W Τρέχουσες - ράμπας 3kV (3000V)