V24A28T500BL2
VicorVicor
V24A28T500BL2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 28V 500W
Φύλλα δεδομένων: V24A28T500BL2.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 285 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 285 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V24A28T500BL2
Αριθμός εξαρτήματος V24A28T500BL2 Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 28V 500W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 285 pcs Φύλλο δεδομένων V24A28T500BL2.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 28V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 18V Τάση - Εισόδου (Max) 36V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 4.60" L x 2.20" W x 0.62" H (116.8mm x 55.9mm x 15.7mm)
Σειρά Maxi Ισχύς (Watts) 500W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Full Brick
Αλλα ονόματα 1102-5851
V24A28T500BL2-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Χαρακτηριστικά OVP, UVLO
Αποδοτικότητα 88% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 17.86A 18V - 36V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 17.86A εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V24A28T500BG2
V24A28T500BG2
Κατασκευαστές: Vicor
Σε απόθεμα: 273 pcs
Κατεβάστε: V24A28T500BG2.pdf
RFQ
V24A28T500BN2
V24A28T500BN2
Σε απόθεμα: 5684 pcs
Κατεβάστε: V24A28T500BN2.pdf
RFQ
V24A28T500BL
V24A28T500BL