V24A28T400BS2
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 28V 400W
Φύλλα δεδομένων: V24A28T400BS2.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V24A28T400BS2
Αριθμός εξαρτήματος V24A28T400BS2 Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 28V 400W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4437 pcs Φύλλο δεδομένων V24A28T400BS2.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 28V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 18V Τάση - Εισόδου (Max) 36V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Σειρά Maxi Ισχύς (Watts) 400W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Full Brick
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά OVP, UVLO Αποδοτικότητα 87.8%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 14.29A 18V - 36V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 14.29A
Αριθμός μέρους βάσης V24A28T400 εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V24A28T400BN3
V24A28T400BN3
Σε απόθεμα: 341 pcs
Κατεβάστε: V24A28T400BN3.pdf
RFQ
V24A28T500B2
V24A28T500B2
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 28V 500W
Σε απόθεμα: 5748 pcs
Κατεβάστε: V24A28T500B2.pdf
RFQ
V24A28T400BS
V24A28T400BS