V24A28C500BL3
VicorVicor
V24A28C500BL3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 28V 500W
Φύλλα δεδομένων: V24A28C500BL3.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V24A28C500BL3
Αριθμός εξαρτήματος V24A28C500BL3 Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 28V 500W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5459 pcs Φύλλο δεδομένων V24A28C500BL3.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 28V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 18V Τάση - Εισόδου (Max) 36V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 4.60" L x 2.20" W x 0.62" H (116.8mm x 55.9mm x 15.7mm)
Σειρά Maxi Ισχύς (Watts) 500W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Full Brick
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
Χαρακτηριστικά OVP, UVLO Αποδοτικότητα 88%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 17.86A 18V - 36V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 17.86A