V24A12T500BF
VicorVicor
Vicor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 12V 500W
Φύλλα δεδομένων: V24A12T500BF.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V24A12T500BF
Αριθμός εξαρτήματος V24A12T500BF Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 12V 500W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4020 pcs Φύλλο δεδομένων V24A12T500BF.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 12V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 18V Τάση - Εισόδου (Max) 36V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Σειρά Maxi Ισχύς (Watts) 500W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Full Brick
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά OVP, UVLO Αποδοτικότητα 87.2%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 41.67A 18V - 36V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 41.67A
Αριθμός μέρους βάσης V24A12T500 εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V24A12T500BF3
V24A12T500BF3
Σε απόθεμα: 5590 pcs
Κατεβάστε: V24A12T500BF3.pdf
RFQ
V24A12T500BG3
V24A12T500BG3
Σε απόθεμα: 4482 pcs
Κατεβάστε: V24A12T500BG3.pdf
RFQ
V24A12T400BS3
V24A12T400BS3
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 12V 400W
Κατεβάστε: V24A12T400BS3.pdf
V24A12T500BF2
V24A12T500BF2