V150C28H150BS
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 28V 150W
Φύλλα δεδομένων: V150C28H150BS.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V150C28H150BS
Αριθμός εξαρτήματος V150C28H150BS Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 28V 150W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5945 pcs Φύλλο δεδομένων V150C28H150BS.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 28V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 100V Τάση - Εισόδου (Max) 200V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.28" L x 1.45" W x 0.52" H (57.9mm x 36.8mm x 13.2mm)
Σειρά MICRO Ισχύς (Watts) 150W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Quarter Brick
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά OVP, UVLO
Αποδοτικότητα 87.5% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 5.36A 100V - 200V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 5.36A Αριθμός μέρους βάσης V150C28H150