V150C28C150BG2
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 28V 150W
Φύλλα δεδομένων: V150C28C150BG2.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος V150C28C150BG2 Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 28V 150W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4616 pcs Φύλλο δεδομένων V150C28C150BG2.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 28V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 100V Τάση - Εισόδου (Max) 200V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.28" L x 1.45" W x 0.65" H (57.9mm x 36.8mm x 16.5mm)
Σειρά MICRO Ισχύς (Watts) 150W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Quarter Brick
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά OVP, UVLO
Αποδοτικότητα 87.5% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 5.36A 100V - 200V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 5.36A εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V150C28C150BF2
V150C28C150BF2
Σε απόθεμα: 5140 pcs
Κατεβάστε: V150C28C150BF2.pdf
RFQ
V150C28C150B3
V150C28C150B3
Σε απόθεμα: 4393 pcs
Κατεβάστε: V150C28C150B3.pdf
RFQ
V150C28C150BG
V150C28C150BG