V150C15E150BL
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 15V 150W
Φύλλα δεδομένων: V150C15E150BL.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 580 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 580 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V150C15E150BL
Αριθμός εξαρτήματος V150C15E150BL Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 15V 150W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 580 pcs Φύλλο δεδομένων V150C15E150BL.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 15V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 100V Τάση - Εισόδου (Max) 200V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.28" L x 1.45" W x 0.65" H (57.9mm x 36.8mm x 16.5mm)
Σειρά MICRO Ισχύς (Watts) 150W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Quarter Brick
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά OVP, UVLO Αποδοτικότητα 87.9%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 10A 100V - 200V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 10A
εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V150C15E150BF
V150C15E150BF
Σε απόθεμα: 4327 pcs
Κατεβάστε: V150C15E150BF.pdf
RFQ
V150C15E150BG
V150C15E150BG
Σε απόθεμα: 5461 pcs
Κατεβάστε: V150C15E150BG.pdf
RFQ
V150C15E150BL2
V150C15E150BL2