V150B28H250BF3
VicorVicor
V150B28H250BF3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 28V 250W
Φύλλα δεδομένων: V150B28H250BF3.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος V150B28H250BF3 Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 28V 250W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6037 pcs Φύλλο δεδομένων V150B28H250BF3.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 28V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 100V Τάση - Εισόδου (Max) 200V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Σειρά MINI Ισχύς (Watts) 250W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 9-DIP Module
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά OVP, UVLO Αποδοτικότητα 89.2%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 8.93A 100V - 200V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 8.93A
εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V150B28H250BL2
V150B28H250BL2
Κατασκευαστές: Vicor
Σε απόθεμα: 5305 pcs
Κατεβάστε: V150B28H250BL2.pdf
RFQ
V150B28H250B2
V150B28H250B2
Σε απόθεμα: 5974 pcs
Κατεβάστε: V150B28H250B2.pdf
RFQ
V150B28H250BF
V150B28H250BF
Κατεβάστε: V150B28H250BF.pdf
V150B28H250BL
V150B28H250BL
Σε απόθεμα: 311 pcs
Κατεβάστε: V150B28H250BL.pdf
V150B28H250B
V150B28H250B