V150B24C150BN3
VicorVicor
Vicor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 24V 150W
Φύλλα δεδομένων: V150B24C150BN3.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος V150B24C150BN3 Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 24V 150W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6032 pcs Φύλλο δεδομένων V150B24C150BN3.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 24V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 100V Τάση - Εισόδου (Max) 200V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Σειρά MINI Ισχύς (Watts) 150W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 9-DIP Module
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά OVP, UVLO Αποδοτικότητα 88.2%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 6.25A 100V - 200V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 6.25A
Αριθμός μέρους βάσης V150B24C150 εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V150B24C150BS3
V150B24C150BS3
Σε απόθεμα: 4464 pcs
Κατεβάστε: V150B24C150BS3.pdf
RFQ
V150B24C250B
V150B24C250B
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 24V 250W
Σε απόθεμα: 572 pcs
Κατεβάστε: V150B24C250B.pdf
RFQ
V150B24C150BN
V150B24C150BN