V150B15E150BL
VicorVicor
V150B15E150BL Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 15V 150W
Φύλλα δεδομένων: V150B15E150BL.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V150B15E150BL
Αριθμός εξαρτήματος V150B15E150BL Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 15V 150W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4427 pcs Φύλλο δεδομένων V150B15E150BL.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 15V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 100V Τάση - Εισόδου (Max) 200V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Σειρά MINI Ισχύς (Watts) 150W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 9-DIP Module
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
Χαρακτηριστικά OVP, UVLO Αποδοτικότητα 86.1%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 10A 100V - 200V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 10A
εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V150B15E150BN3
V150B15E150BN3
Κατασκευαστές: Vicor
Σε απόθεμα: 5350 pcs
Κατεβάστε: V150B15E150BN3.pdf
RFQ
V150B15E150BL3
V150B15E150BL3
Σε απόθεμα: 4827 pcs
Κατεβάστε: V150B15E150BL3.pdf
RFQ
V150B15E150BL2
V150B15E150BL2