V150A8T300BF3
VicorVicor
V150A8T300BF3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 8V 300W
Φύλλα δεδομένων: V150A8T300BF3.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V150A8T300BF3
Αριθμός εξαρτήματος V150A8T300BF3 Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 8V 300W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5867 pcs Φύλλο δεδομένων V150A8T300BF3.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 8V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 100V Τάση - Εισόδου (Max) 200V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Σειρά Maxi Ισχύς (Watts) 300W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Full Brick
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά OVP, UVLO Αποδοτικότητα 86.2%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 8V 37.5A 100V - 200V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 37.5A
εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V150A8T300BF2
V150A8T300BF2
Κατασκευαστές: Vicor
Σε απόθεμα: 4376 pcs
Κατεβάστε: V150A8T300BF2.pdf
RFQ
V150A8T300BG2
V150A8T300BG2
Σε απόθεμα: 6041 pcs
Κατεβάστε: V150A8T300BG2.pdf
RFQ
V150A8T300BF
V150A8T300BF
Κατεβάστε: V150A8T300BF.pdf
V150A8T300BG3
V150A8T300BG3
Κατεβάστε: V150A8T300BG3.pdf
V150A8T300B2
V150A8T300B2
Κατεβάστε: V150A8T300B2.pdf
V150A8T300B
V150A8T300B