V150A48E400B
VicorVicor
V150A48E400B Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 48V 400W
Φύλλα δεδομένων: V150A48E400B.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V150A48E400B
Αριθμός εξαρτήματος V150A48E400B Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 48V 400W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5328 pcs Φύλλο δεδομένων V150A48E400B.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 48V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 100V Τάση - Εισόδου (Max) 200V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Σειρά Maxi Ισχύς (Watts) 400W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Full Brick
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
Χαρακτηριστικά OVP, UVLO Αποδοτικότητα 90%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 8.33A 100V - 200V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 8.33A
εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V150A48E400BF2
V150A48E400BF2
Κατασκευαστές: Vicor
Σε απόθεμα: 4439 pcs
Κατεβάστε: V150A48E400BF2.pdf
RFQ
V150A48C500BS
V150A48C500BS
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 48V 500W
Σε απόθεμα: 4970 pcs
Κατεβάστε: V150A48C500BS.pdf
RFQ
V150A48E400B2
V150A48E400B2
Κατεβάστε: V150A48E400B2.pdf
V150A48C500BS3
V150A48C500BS3
Κατεβάστε: V150A48C500BS3.pdf
V150A48C500BN
V150A48C500BN
Σε απόθεμα: 369 pcs
Κατεβάστε: V150A48C500BN.pdf
V150A48E400B3
V150A48E400B3
Κατεβάστε: V150A48E400B3.pdf
V150A48E400BF3
V150A48E400BF3
Κατεβάστε: V150A48E400BF3.pdf
V150A48C500BS2
V150A48C500BS2
Κατεβάστε: V150A48C500BS2.pdf
V150A48C500BN2
V150A48C500BN2
Κατεβάστε: V150A48C500BN2.pdf
V150A48E400BF
V150A48E400BF
Κατεβάστε: V150A48E400BF.pdf
V150A48E400BG
V150A48E400BG
Κατεβάστε: V150A48E400BG.pdf
V150A48C500BN3
V150A48C500BN3
Κατεβάστε: V150A48C500BN3.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών