V150A36T500B
VicorVicor
V150A36T500B Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 36V 500W
Φύλλα δεδομένων: V150A36T500B.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V150A36T500B
Αριθμός εξαρτήματος V150A36T500B Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 36V 500W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5742 pcs Φύλλο δεδομένων V150A36T500B.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 36V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 100V Τάση - Εισόδου (Max) 200V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Σειρά Maxi Ισχύς (Watts) 500W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Full Brick
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
Χαρακτηριστικά OVP, UVLO Αποδοτικότητα 89%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 13.89A 100V - 200V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 13.89A
εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V150A36T400BS3
V150A36T400BS3
Κατασκευαστές: Vicor
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 36V 400W
Σε απόθεμα: 4264 pcs
Κατεβάστε: V150A36T400BS3.pdf
RFQ
V150A36T500B2
V150A36T500B2
Σε απόθεμα: 5956 pcs
Κατεβάστε: V150A36T500B2.pdf
RFQ
V150A36T400BS2
V150A36T400BS2
Κατεβάστε: V150A36T400BS2.pdf
V150A36T500BF2
V150A36T500BF2
Κατεβάστε: V150A36T500BF2.pdf
V150A36T500BG
V150A36T500BG
Κατεβάστε: V150A36T500BG.pdf
V150A36T400BN3
V150A36T400BN3
Κατεβάστε: V150A36T400BN3.pdf
V150A36T500BF3
V150A36T500BF3
Σε απόθεμα: 323 pcs
Κατεβάστε: V150A36T500BF3.pdf
V150A36T400BN
V150A36T400BN
Κατεβάστε: V150A36T400BN.pdf
V150A36T500BF
V150A36T500BF
Κατεβάστε: V150A36T500BF.pdf
V150A36T500B3
V150A36T500B3
Κατεβάστε: V150A36T500B3.pdf
V150A36T400BN2
V150A36T400BN2